Dua Lipa’nın Erkek Arkadaşı

Dua Lipa, son zamanların en sevilen şarkıcılarından biridir. Aynı zamanda hayran kitlesi oldukça geniş olan şarkıcının, özel hayatı da merak konusu olmaktadır. Dua Lipa’nın birçok hayranının en çok merak ettiği konulardan biri de sevgilisi ve ilişkileridir.

Şarkıcı, uzun süreli bir ilişki yaşadığı Isaac Carew ile 2019 yılının başlarında ayrıldı. Daha sonra kısa bir süre Paul Klein ile beraberlik yaşayan Dua Lipa, şu anda Anwar Hadid ile birliktedir. Anwar Hadid, ünlü model Gigi Hadid’in kardeşi ve kendisi de bir modeldir.

  • Dua Lipa’nın önceki uzun süreli ilişkisi: Isaac Carew
  • Dua Lipa’nın önceki kısa süreli ilişkisi: Paul Klein
  • Dua Lipa’nın şu anki erkek arkadaşı: Anwar Hadid

Dua Lipa, birçok röportajında ilişki hayatına dair fikirlerini paylaşmaktadır. Şarkıcı, özellikle genç kızlara hitaben, ilişkilerinin kendilerine zarar vermesine izin vermemeleri gerektiğini ve kendi ayakları üzerinde durmaları gerektiğini söylemiştir.

Kimdir?

Dua Lipa’nın erkek arkadaşı, Anwar Hadid’dir. Anwar Hadid, Amerikalı bir modeldir. Gigi Hadid ve Bella Hadid’in erkek kardeşi olan Anwar, aynı zamanda modellik yapmaktadır. Dua Lipa ile birlikte oldukları ilk dönemlerde birçok kez birlikte görüntülendiler ve ilişkileri hakkında dedikodu basınında yer aldı.

Anwar’a ek olarak, Dua Lipa’nın önceki uzun süreli erkek arkadaşı Isaac Carew’dir. Isaac Carew, İngiliz bir şef ve yemek yazarıdır. Dua Lipa ile 2015 yılında tanışmışlardır ve bir yıl sonra resmi olarak birlikte olmaya başlamışlardır. Yaklaşık 4 yıl süren ilişkileri 2019 yılında sona erdi.

Dua Lipa’nın önceki kısa süreli ilişkisi ise Paul Klein ile olmuştur. Paul Klein, Amerikalı bir müzisyendir ve LANY adlı müzik grubunun üyesidir. Dua Lipa ile ilişkileri yaklaşık 5 ay kadar sürmüştür.

Bu bilgilere ek olarak, Dua Lipa’nın Anwar Hadid ile olan ilişkisi hakkında daha fazla detay elde edilebilir. İlişkileri hakkında söyleyecekleri merakla beklenmektedir.

Geçmiş İlişkileri

Dua Lipa’nın önceki ilişkileri hakkında birkaç şey biliniyor. İlk olarak, sanatçı Isaac Carew ile uzun süreli bir ilişkisi vardı. İkili, 2015 yılında tanıştı ve 2017 yılına kadar bir ilişki yürüttü. Ayrıldıktan sonra, Dua Lipa kısa bir süre Paul Klein ile birlikte oldu. Klein, LANY grubunun vokalistiydi ve 2018 yılında kısa bir süreli bir ilişkileri oldu. İkili arasındaki ilişkinin kısa sürmesi sebebiyle, herhangi bir ayrılık açıklaması yapılmadı ya da yapılmadığı bilinmiyor.

Dua Lipa’nın geçmiş ilişkileri hakkında fazla bir detay bilinmese de, kendisinin ünlü bir isim olması nedeniyle ilişkileri de basının ilgisini çekmektedir. Bu nedenle, gelecekteki ilişkileri hakkında bilgilerin ortaya çıkması muhtemeldir.

Isaac Carew

Dua Lipa uzun süreli bir ilişki yaşadığı Isaac Carew ile oldukça medyatik bir çiftti. Şef ve şarkıcı olan Isaac Carew, 2015 yılında Dua Lipa ile tanıştı. 2017 yılına kadar birlikte olan çift, bir süre ayrı kaldıktan sonra tekrar barışmıştı. İkili, birbirlerine sosyal medya hesaplarından olan sevgilerini sık sık göstermekteydi.

Isaac Carew, aynı zamanda Dua Lipa’nın kariyerinde de önemli bir rol oynamıştı. Sanatçının “New Rules” şarkısının bir kısmında yer almıştı ve şarkının klibinde yer aldı. Ancak, 2018 yılında çiftin ayrılığından sonra Carew, Lipa’nın sosyal medya hesaplarını da takipten çıkarmış ve beraber çektikleri fotoğrafları silmişti. Dua Lipa, ayrılık sonrasında yaptığı açıklamada, hayatının ayrılmaz bir parçası olan Isaac ile ilişkisini, şarkı sözlerine kadar taşıdığını belirtmişti.

Paul Klein

Dua Lipa, Paul Klein ile kısa süreli bir ilişki yaşamıştı. Amerikalı şarkıcı ve LANY grubunun solisti Paul Klein, 2018’de Dua Lipa ile kısa bir süre birlikte oldu. İkili, tanıştıktan sonra birbirlerine hayranlıkla bakmaya başlamışlardı ve kısa sürede aşka dönüşmüştü. Ancak, çiftin yoğun programı nedeniyle ilişkileri kısa sürdü ve ayrılmak zorunda kaldılar. Ayrılıklarına dair detaylı bilgi verilmese de, Dua Lipa’nın müzik kariyeri ve yoğun çalışma temposunun ilişkilerine yeterince zaman ayıramamalarına yol açtığı söylendi.

Güncel Durum

Dua Lipa, şu an Amerikalı model Anwar Hadid ile birlikte. İkili, Haziran 2019’da tanıştı ve o zamandan beri birlikte. Anwar Hadid, ünlü modeller Gigi ve Bella Hadid’in küçük kardeşi ve kendisi de mankenlik yapıyor. İkilinin birlikte oldukları dönemde birçok kez yaptıkları tatil ve etkinliklerden fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldı.

Dua Lipa ve Anwar Hadid, birbirlerine saygı gösteren ve birbirlerinin mesleki hayatlarına destek olan bir çift olarak biliniyor. Dua Lipa, Anwar Hadid’e yaptığı bir açıklamada onun kendisi için “ilginç, şefkatli ve cesur” olduğunu söylemişti. İkilinin ilişkileri hakkında herhangi bir ayrılık söylentisi veya krizi olmadı.

Anwar Hadid

Dua Lipa’nın şu anki aşkı Anwar Hadid, ünlü model Gigi Hadid’in küçük kardeşi. Anwar Hadid, moda dünyasında oldukça başarılı ve popüler bir isim. İkilinin, Haziran 2019’da tanıştığı ve yaklaşık bir yıldır birlikte oldukları biliniyor. Ayrıca, karantina günleri boyunca birlikte olduklarına dair sosyal medya paylaşımları da bulunuyor. Dua Lipa, Anwar Hadid’in kendisine ilham verdiğini ve onunla birlikte olduğu için oldukça mutlu olduğunu ifade etmiştir. İkilinin, birbirlerine bekar oldukları dönemden beri arkadaş olduklarını ve romantizmin doğal bir şekilde geliştiğini söylemiştir.

İlişki Hayatına Dair Düşünceleri

Dua Lipa, ilişki hayatı hakkında birçok kez açıklamalarda bulundu. İlişkilerin “birbirimizi anlamanın ve desteklemenin” önemli olduğunu söylerken, aynı zamanda “özgürleştirici” olduğunu da dile getirdi. Lipa, partneriyle birlikte olmanın kendisine ilham verdiğini söylüyor. Ayrıca, çiftlerin birbirlerini tamamlaması gerektiğine inanıyor. Bazen partneriyle aynı fikirde olmak zorunda olmadığını düşünen Lipa, bir ilişkide karşılıklı anlayışın anahtar olduğuna inanıyor.

Ayrıca, Lipa romantik biri olduğunu belirtiyor. Ona göre birlikteliklerde her şeyden önemli olan şey sevgi. Sevdiği kişilerle konuşurken ya da vakit geçirirken dünyanın tüm kötü şeyleriyle başa çıkabileceğini hissettiğini söylüyor. Lipa, aşka ve ilişkilere olan bakış açısını şarkılarına da yansıtıyor. Aşkın zorluğunu ve güzelliğini birçok şarkısında dile getirdi.

Yorum yapın